MEGA PRZEDSEZONOWA WYPRZEDAŻ 2024

SWIM SPA FAMILY PRESTIŻ

Poprzedni
Następny

Czas produkcji
około 30 dni

Połączenie jakuzzi z basenem z przeciwprądem

Pełna automatyka

Najnowsza technologia

Możliwość pełnej personalizacji

Oryginalna cena wynosiła: 179,000.00zł.Obecna cena to: 129,000.00zł.

Dlaczego warto wybrać Swim Spa Family Prestiż?

Jeżeli tak jak my uwielbiasz relaks podczas kąpieli z bąbelkami, jednak mimo wszystko chcesz dbać również o swoją kondycję, to mamy dla Ciebie rozwiązanie idealne - Swim Spa Family Prestiż. Jest to produkt, który zapewni Ci moc funkcjonalności, począwszy od tych, które dostępne są w nowoczesnych wannach ogrodowych z hydromasażem, aż po te, na które możesz liczyć podczas pobytu na basenie.

Nasze Swim Spa Family Prestiż wzbogacony został o innowacyjną technologię pływania przeciwprądowego, która zapewnia komfortowe pływanie na klasycznej bieżni pływackiej. Dodatkowym udogodnieniem są nowoczesne dysze masujące, które regenerują zmęczone mięśnie po intensywnym treningu. Dzięki naszemu Swim Spa nie tylko dbasz o lepszą formę i większą wydolność organizmu, jeżeli jesteś zawodowym sportowcem, ale także możesz relaksować się w wannie z hydromasażem, która jest dostępna dla Ciebie niezależnie od warunków pogodowych.

Szukasz modelu w innym rozmiarze lub kolorze? W SpaSauna.pl masz możliwość pełnej personalizacji Swim Spa Eva Family, tak, by w pełni odpowiadało ono potrzebom klienta.

Specyfikacja

  • Wymiary 5800x2250x1600 mm
  • Odpowiednia dla 7 osób
  • System sterowania Balboa
  • Objętość 8 500 l
  • Waga (całkowita) 9 700 kg
  • Dysze masujące 67

Funkcje

Pełna
automatyka

Przeciwprąd -
umożliwia
pływanie
w miejscu

Dysze
masujące

Najnowsza
technologia

Galeria

Zadzwoń do nas
w sprawie konsultacji

#Dołącz do nas na Facebooku

pl_PL