MEGA PRZEDSEZONOWA WYPRZEDAŻ 2024

Zestawy Jacuzzi + Sauna do ogrodu

Ekskluzywne jakuzzi ogrodowe i Swim Spa do Twojego ogrodu

Chcesz, by Twój ogród stał się prawdziwą oazą relaksu, w której możesz odpoczywać wraz z rodziną i znajomymi? Nasze luksusowe wanny SPA z hydromasażem oraz innowacyjne Swim Spa to sprzęty, które z pewnością Ci w tym pomogą! W Spa.Sauna.pl od wielu lat staramy się łączyć najwyższą jakość wykonania z oryginalnym designem i niezwykłą wydajnością naszych sprzętów. Wszystkie produkty, które znajdziesz w naszej ofercie, to efekt naszych wieloletnich testów i i badań tego, co spodoba się naszym klientom.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne jakuzzi ogrodowe z hydromasażem oraz luksusowe wanny SPA o kompaktowych rozmiarach, które doskonale prezentują się na tarasie. Z myślą o naszych klientach stworzyliśmy również produkty specjalne – Swim Spa, czyli baseny z przeciwprądem, które pełnią rolę basenu ogrodowego całorocznego. Dzięki nim zadbasz nie tylko o dobry nastrój, ale także o lepsze zdrowie i podwyższenie jakości życia codziennego.

Wiemy, że każdy z naszych klientów ma inne wymagania, dlatego wszystkie produkty dostępne w SpaSauna.pl można indywidualnie personalizować i dostosować do własnych potrzeb. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego: info@epraktyk.pl lub telefonicznego: +48 530 737 841.

  • Promocja!

    Zestaw ogrodowy Nordkap Eco: sauna krótka Finlandia 2×2 m + jacuzzi Bania z hydromasażem 2 m + akcesoria

    Oryginalna cena wynosiła: 79,000.00zł.Obecna cena to: 39,900.00zł.
  • Promocja!

    Zestaw ogrodowy Yellowstone: Sauna z przedsionkiem 3x2m + Wanna Ogrodowa Spa Eva Light

    Oryginalna cena wynosiła: 100,000.00zł.Obecna cena to: 59,900.00zł.
pl_PL