MEGA PRZEDSEZONOWA WYPRZEDAŻ 2024

SOFIA – 2-OSOBOWA – WANNA OGRODOWA SPA Z HYDROMASAŻEM

Poprzedni
Następny

Dostepne od ręki

Obudowa zewnętrzna

Kolor Pokrywy Termicznej

Kolor Akrylu

Kolor Obudowy

System i Panel Sterowania

Rozmiar

42,000.00

Specyfikacja

Sofia to nasza najmniejsza wanna ogrodowa, którą można umieścić również na tarasie, a nawet… w łazience! Model ten, podobnie jak wszystkie pozostałe dostępne w naszej ofercie, doskonale łączy w sobie nowoczesny design i najwyższą jakość wykonania. Ultrakompaktowa konstrukcja sprawia, że w wannie SOFIA mogą się relaksować równocześnie maksymalnie dwie osoby. Chcesz dowiedzieć się więcej o jakuzzi SOFIA? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie listę najważniejszych parametrów technicznych dotyczących tego modelu. Pamiętaj, że część z nich możesz dowolnie personalizować, w tym m.in. kolor akrylu, pokrycia termicznego oraz obudowy. Jeżeli chcesz wiedzieć, z jakich wariantów możesz skorzystać, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

  • Wymiary: 2000 x 1350 x 780 mm
  • Materiał: akryl
  • Dysze 36 dysz masujących
  • Pompy wodne 2 x 3 HPS
  • System dotleniania balii Balboa Microsilk
  • System sterowania Gecko in.k500 touch screen

Funkcje

Akryl

Wzmacniany
Włóknem
Szklanym

Izolacja

Akrylowa
specjalną
pianką
PUR

Dysze

36 dysz
masujących

Liczba miejsc


2 Leżące

System Dysz oraz Główne Cechy

Liczba miejsc
siedzących

-

Liczba miejsc
leżących

2 osoby

Galeria

Niezawodne dysze do hydromasażu całego ciała

SPA ogrodowe SOFIA to model wyposażony w 36 obrotowych dyszy masujących marki CMP lub Balboa. Warto podkreślić, że są to jedne z najlepszych komponentów dostępnych obecnie na rynku, które można ustawić jako dysze bezpośrednie lub obrotowe.

Profesjonalne pompy wodne

Chcąc obniżyć koszty związane ze zużyciem energii elektrycznej, w jakuzzi SOFIA zastosowaliśmy ciche i ekonomiczne pompy wodne marki Koller Austria, Waterway lub Balboa USA. Wszystkie te elementy zapewniają oszczędność energii nawet do 40% w porównaniu do modeli oferowanych przez konkurencję.

Solidna izolacja termiczna

SOFIA to kolejny przykład SPA ogrodowego, które wzbogacone zostało o izolację termiczną o grubości do 5 cm. Dzięki temu prostemu rozwiązaniu nasi klienci mogą cieszyć się stałą temperaturą wody w wannie z hydromasażem, a także zaoszczędzić co najmniej 50% kosztów związanych z jej eksploatacją.

Intuicyjny system sterowania

Nawet jeśli do tej pory nie korzystałeś z jakuzzi ogrodowego, nie martw się – dzięki naszemu intuicyjnemu systemowi sterowania wanną jest to prostsze, niż mogłoby się to wydawać. Co ważne, pracę SPA ogrodowego SOFIA można kontrolować również z poziomu smartphona – wystarczy dostęp do Internetu i łączność przez wi-fi.

GRATISY: chemia i filtry basenowe na cały rok

Każdy, kto zdecyduje się na zakup jakuzzi ogrodowego SOFIA, otrzymuje od nas zestaw startowy do pielęgnacji wanny w formie zapasów chemii i filtrów basenowych, które powinny wystarczyć na cały rok. Co więcej, podczas montażu wanny nasi specjaliści przeprowadzają krótkie szkolenie na temat pielęgnacji jakuzzi, stosowania chemii basenowej oraz używania systemu sterowania wanną.

Wyposażenie dodatkowe

System muzyczny wbudowany wewnątrz wanny system

System Dolby sorround

Subwoofer

Cena: 3700 zł

Pokrywa termiczna + stojak na pokrywę termiczną

Cena: 1999 zł+1499 zł

Stolik SPA na napoje

Cena: 799 zł

Podświetlany stolik SPA na napoje, pływający

Cena: 999 zł

Zestaw chemia do SPA
z zapasem na rok:

chlor
pływak
krystalizator wody

Cena: 1199 zł
Zadzwoń do nas
w sprawie konsultacji

#Dołącz do nas na Facebooku

pl_PL