MEGA PRZEDSEZONOWA WYPRZEDAŻ 2024

RIO – 3-OSOBOWA – WANNA OGRODOWA SPA Z HYDROMASAŻEM

Poprzedni
Następny

Dostepne od ręki

Obudowa zewnętrzna

Kolor Pokrywy Termicznej

Kolor Akrylu

Kolor Obudowy

System i Panel Sterowania

Rozmiar

42,000.00

Specyfikacja

RIO to SPA ogrodowe, które jest prawdziwym specjalistą w hydromasażu całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem partii ramion. Wanna o niedużych rozmiarach zapewnia komfortowy wypoczynek nawet 3 osób, spośród których dwie mogą przyjmują pozycję siedzącą, a jedna leżącą. Co więcej, jedno siedzisko posiada wyprofilowany zagłówek, który zapewnia precyzyjny masaż szyjnego odcinka kręgosłupa. W poniższym zestawieniu prezentujemy najważniejsze parametry techniczne dotyczące wanny ogrodowej RIO. Niektóre, jak np. kolor obudowy lub wypełnienie wanny, można dowolnie personalizować, by móc w ten sposób stworzyć jakuzzi ogrodowe na miarę swoich potrzeb. Jeżeli interesuje Cię wanna w innym rozmiarze lub chcesz zmienić kolor obudowy, pokrycia termicznego czy też powłoki akrylowej, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a opowiemy Ci o wszystkich dostępnych opcjach.

 • Wymiary: 2100 x 1600 x 890 mm
 • Materiał: akryl
 • Dysze 46 dysz masujących
 • Pompy wodne 1 x 2 prędkości 3 HPS / 1 x 1 prędkość 3 HPS
 • Zasilanie 400 V / 50-60 Hz
 • Ogrzewanie 3 kW
 • System dotleniania balii Balboa Microsilk
 • System sterowania Gecko in.k500 touch screen
 • Objętość 900 litrów
 • Waga 260 kg
 • Wkłady 35

Funkcje

Akryl

Wzmacniany
Włóknem
Szklanym

Izolacja

Akrylowa
specjalną
pianką
PUR

Dysze

46 dysz
masujących

Liczba miejsc

2 Siedzące
i
1 Leżące

System Dysz oraz Główne Cechy

Liczba miejsc
siedzących

2 osoby

Liczba miejsc
leżących

1 osoby

Galeria

Wysokiej jakości dysze obrotowe CMP lub Balboa

Wanna ogrodowa RIO wyposażona została w profesjonalne dysze obrotowe CMP lub Balboa, które można ustawić jako dysze bezpośrednie lub obrotowe, co pozwala na precyzyjne dostosowanie ich do potrzeb masowanej osoby.

Ciche i wydajne pompy wodne

Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych klientów z używanego przez nich sprzętu, w związku z czym nasze SPA ogrodowe RIO posiada ciche i ekonomiczne pompy wodne marki Waterway, Balboa USA lub Koller Austria. Komponenty te są nie tylko bardzo wytrzymałe, ale przede wszystkim energooszczędne – zapewniają oszczędność energii nawet do 40% w porównaniu do pomp oferowanych przez konkurencję.

Świetna izolacja termiczna

By zmniejszyć koszty związane z codzienną eksploatacją SPA ogrodowego RIO, model ten wzbogaciliśmy o warstwę izolacji termicznej o grubości do 5 cm, która pozwala na oszczędność co najmniej 50% kosztów użytkowania wanny.

Nowoczesny system sterowania wanną ogrodową

Funkcjonalności dostępne w SPA ogrodowym RIO sterowane są z poziomu telefonu (przy użyciu wi-fi) oraz za pomocą nowoczesnego systemu sterowania wanną z ekranem dotykowym.

Zapas chemii basenowej GRATIS!

Każdy, kto zdecyduje się na zakup wanny ogrodowej RIO, otrzyma od nas roczny zapas chemii basenowej oraz filtrów basenowych, które są niezbędne do tego, by utrzymać wodę w czystości. Co więcej, w trakcie montażu nasi specjaliści przeprowadzają krótkie szkolenie z zakresu obsługi systemu sterowania, a także stosowania chemii basenowej i pielęgnacji SPA RIO. Wszystko to po to, by zachować jej trwałość i wytrzymałość przez następne lata.

Wyposażenie dodatkowe

System muzyczny wbudowany wewnątrz wanny system

System Dolby sorround

Subwoofer

Cena: 3700 zł

Pokrywa termiczna + stojak na pokrywę termiczną

Cena: 1999 zł+1499 zł

Stolik SPA na napoje

Cena: 799 zł

Podświetlany stolik SPA na napoje, pływający

Cena: 999 zł

Zestaw chemia do SPA
z zapasem na rok:

chlor
pływak
krystalizator wody

Cena: 1199 zł
Zadzwoń do nas
w sprawie konsultacji

#Dołącz do nas na Facebooku

pl_PL