MEGA PRZEDSEZONOWA WYPRZEDAŻ 2024

MAJORKA – 5-OSOBOWA – WANNA OGRODOWA SPA Z HYDROMASAŻEM

Poprzedni
Następny

Dostepne od ręki

Obudowa zewnętrzna

Kolor Pokrywy Termicznej

Kolor Akrylu

Kolor Obudowy

System i Panel Sterowania

Rozmiar

42,000.00

Specyfikacja

SPA ogrodowe MAJORKA to nowoczesne urządzenie do hydromasażu, które wyróżnia się atrakcyjnym designem i stosunkowo dużą pojemnością. W podstawowej wersji zapewnia ono komfort nawet 5 osobom, które mogą zająć pozycję siedzącą (3 miejsca) lub leżącą (2 miejsca). Kompaktowa konstrukcja sprawia natomiast, że jakuzzi MAJORKA można z powodzeniem umieścić zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. W poniższej specyfikacji przygotowaliśmy listę najważniejszych parametrów dotyczących wanny ogrodowej MAJORKA. Pamiętaj, że część z nich, jak np. kolor obudowy lub akrylu, możesz wybrać samodzielnie, by móc w ten sposób zaprojektować własne, wymarzone jakuzzi. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie, a my powiemy Ci o dostępnych opcjach dotyczących koloru obudowy, pokrycia termicznego lub powłoki akrylowej.

  • Wymiary: 2100 x 1900 x 840 mm
  • Materiał: akryl
  • Dysze 42 dysze masujące
  • Pompy wodne 2 x 3 HPS
  • System dotleniania balii Balboa Microsilk
  • System sterowania Gecko in.k500 touch screen

Funkcje

Akryl

Wzmacniany
Włóknem
Szklanym

Izolacja

Akrylowa
specjalną
pianką
PUR

Dysze

42 dysze
masujące

Liczba miejsc

3 Siedzące
i
2 Leżące

System Dysz oraz Główne Cechy

Liczba miejsc
siedzących

3 osoby

Liczba miejsc
leżących

2 osoby

Galeria

Profesjonalne dysze masujące

Wanna ogrodowa MAJORKA posiada 42 dysze masujące, które zapewniają przyjemny masaż wodny całego ciała. Są to nowoczesne dysze obrotowe marki CMP lub Balboa, które wyróżniają się podwójną funkcjonalnością – można je ustawiać zarówno jako dysze bezpośrednie, jak i obrotowe.

Ciche i wydajne pompy wodne

SPA ogrodowe MAJORKA wyposażone zostało w mocne i energooszczędne pompy wodne marki Waterway, Balboa USA lub Koller Austria, które zapewniają oszczędność energii nawet do 40% w porównaniu do pomp dostępnych w ofercie konkurencji.

Niezawodna izolacja termiczna

Z relaksujących kąpieli w naszym jakuzzi ogrodowym MAJORKA możesz korzystać przez cały rok. Dodatkowa warstwa izolacji termicznej o grubości do 5 cm nie tylko utrzymuje temperaturę na stałym poziomie we wnętrzu wanny, ale także pozwala zaoszczędzić co najmniej 50% kosztów związanych z jej codzienną eksploatacją.

Nowoczesny system sterowania wanną

Obsługa naszego SPA ogrodowego MAJORKA jest banalnie prosta, co zawdzięczamy możliwości obsługi z poziomu smartphona (przy użyciu wi-fi) lub za pomocą specjalnego systemu sterowania z ekranem dotykowym.

GRATIS! Chemia basenowa i filtry na cały rok

Jeżeli zdecydujesz się na zakup naszej wanny ogrodowej MAJORKA, otrzymasz od nas roczny zapas chemii basenowej i filtrów basnowych, które pozwolą Ci zadbać o utrzymanie wody w czystości. W trakcie montażu wanny nasi specjaliści pokażą Ci, jak obsługiwać system sterowania, a także udzielą najważniejszych wskazówek na temat stosowania chemii basenowej i pielęgnacji SPA ogrodowego.

Wyposażenie dodatkowe

System muzyczny wbudowany wewnątrz wanny system

System Dolby sorround

Subwoofer

Cena: 3700 zł

Pokrywa termiczna + stojak na pokrywę termiczną

Cena: 1999 zł+1499 zł

Stolik SPA na napoje

Cena: 799 zł

Podświetlany stolik SPA na napoje, pływający

Cena: 999 zł

Zestaw chemia do SPA
z zapasem na rok:

chlor
pływak
krystalizator wody

Cena: 1199 zł
Zadzwoń do nas
w sprawie konsultacji

#Dołącz do nas na Facebooku

pl_PL