MEGA PRZEDSEZONOWA WYPRZEDAŻ 2024

IGA – 3-OSOBOWA – WANNA OGRODOWA SPA Z HYDROMASAŻEM

Dostepne od ręki

Obudowa zewnętrzna

Kolor Pokrywy Termicznej

Kolor Akrylu

Kolor Obudowy

System i Panel Sterowania

Rozmiar

42,000.00

Specyfikacja

Wanna ogrodowa VIKTORIA prezentuje wyjątkowe połączenie ponadczasowego designu i bogatej funkcjonalności. VIKTORIA to sprzęt, który zaskakuje najwyższą jakością wykonania i zastosowaniem nowoczesnych komponentów od takich marek jak Waterway i Gecko, gwarantujących wygodne komfortowe użytkowanie przez długi czas. Nasze jakuzzi stworzone zostało z myślą o równoczesnym odpoczynku maksymalnie 4 osób, które mogą siedzieć naprzeciwko siebie lub wylegiwać się na wygodnych leżankach. Poniżej znajdziesz zestawienie najważniejszych parametrów technicznych dotyczących naszego SPA ogrodowego VIKTORIA. Część z nich możesz samodzielnie personalizować, co pozwoli Ci na stworzenie wymarzonej wanny ogrodowej na miarę Twoich potrzeb. Jeżeli chcesz zmienić kolor obudowy, pokrycia termicznego lub powłoki akrylowej, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

  • Wymiary: 2000 x 1600 x 780 mm
  • Materiał: akryl
  • Dysze 38 dysz masujących
  • Pompy wodne 2 x 3 HPS

Funkcje

Akryl

Wzmacniany
Włóknem
Szklanym

Izolacja

Akrylowa
specjalną
pianką
PUR

Dysze

38 dysz
masujących

Liczba miejsc

1 Siedzące
i
2 Leżące

System Dysz oraz Główne Cechy

Liczba miejsc
siedzących

1 osoby

Liczba miejsc
leżących

2 osoby

Galeria

Innowacyjne dysze obrotowe

Wanna ogrodowa IGA wyposażona została w 38 dysz masujących, które wyróżniają się podwójną funkcjonalnością – można je ustawić zarówno jako dysze bezpośrednie, jak i jako dysze obrotowe. Są to wysokiej jakości komponenty takich marek jak CMP lub Balboa, które od lat cenione są w branży basenowej.

Ciche i energooszczędne pompy wodne

Kolejnym ważnym elementem jakuzzi ogrodowego IGA są pompy wodne oferowane przez takie marki jak Waterway, Balboa USA czy też Koller Austria. Dzięki nim możesz zaoszczędzić nawet do 40% energii w porównaniu do komercyjnych pomp używanych w konkurencyjnych urządzeniach.

Solidna izolacja termiczna

Chcąc zmniejszyć koszty związane z eksploatacją wanny ogrodowej IGA, model ten wzbogacony został o dodatkową warstwę izolacji termicznej o grubości do 5 cm, co przekłada się na oszczędność co najmniej 50% kosztów ponoszonych do tej pory na użytkowanie wanny.

Nowoczesny system sterowania wanną

SPA ogrodowe IGA jest wyjątkowo proste w obsłudze, co jest w dużej mierze zasługą nowoczesnego systemu sterowania z intuicyjnym ekranem dotykowym. Wanną można sterować z poziomu smartfona, będąc w dowolnym miejscu na całym świecie – wystarczy tylko dostęp do Internetu.

Chemia basenowa GRATIS!

Decydując się na zakup naszego jakuzzi ogrodowego IGA, otrzymujesz od nas roczny zapas chemii basenowej oraz filtrów basenowych, dzięki którym możesz zadbać o utrzymanie wody w czystości. Co więcej, podczas montażu wanny nasi specjaliści pokażą Ci, w jaki sposób obsługiwać urządzenie, a także jak stosować chemię basenową i pielęgnować wannę, by zachować ją w idealnym stanie przez wiele lat.

Wyposażenie dodatkowe

System muzyczny wbudowany wewnątrz wanny system

System Dolby sorround

Subwoofer

Cena: 3700 zł

Pokrywa termiczna + stojak na pokrywę termiczną

Cena: 1999 zł+1499 zł

Stolik SPA na napoje

Cena: 799 zł

Podświetlany stolik SPA na napoje, pływający

Cena: 999 zł

Zestaw chemia do SPA
z zapasem na rok:

chlor
pływak
krystalizator wody

Cena: 1199 zł
Zadzwoń do nas
w sprawie konsultacji

#Dołącz do nas na Facebooku

pl_PL