MEGA PRZEDSEZONOWA WYPRZEDAŻ 2024

BUENOS AIRES – 6-OSOBOWA – WANNA OGRODOWA SPA Z HYDROMASAŻEM

Poprzedni
Następny

Dostepne od ręki

Obudowa zewnętrzna

Kolor Pokrywy Termicznej

Kolor Akrylu

Kolor Obudowy

System i Panel Sterowania

Rozmiar

69,000.00

Specyfikacja

Wanna ogrodowa BUENOS AIRES to czysty luksus i możliwość pełnego relaksu dzięki przyjemnemu hydromasażowi całego ciała. Nowoczesny design jakuzzi doskonale współgra z jego bogatą funkcjonalnością i optymalnie zaprojektowaną konstrukcją umożliwiającą równoczesne korzystanie z wanny nawet 6 osobom. Buenos Aires posiada aż 5 miejsc siedzących i 1 leżankę, dzięki czemu staje się idealnym miejscem do wspólnego spędzania czasu z rodziną i znajomymi.

Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie listę najważniejszych parametrów technicznych dotyczących SPA ogrodowego BUENOS AIRES. Część z tych parametrów (np. kolor akrylu, pokrywy termicznej i obudowy) możesz zmieniać w zależności od własnych potrzeb i upodobań. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości personalizacji wanny Buenos Aires, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

 • Wymiary: 2300 x 2300 x 950 mm
 • Materiał: akryl
 • Dysze 73 dysze masujące
 • Zasilanie 400 V / 50-60 Hz
 • Ogrzewanie 3 kW
 • Wkłady 35
 • Pompy wodne 2 x 5 PW / (3 x 5 PW)
 • System dotleniania balii Balboa Microsilk
 • System sterowania Gecko in.k500 touch screen
 • Objętość 1 470 l
 • Waga 450 l

Funkcje

Akryl

Wzmacniany
Włóknem
Szklanym

Izolacja

Akrylowa
specjalną
pianką
PUR

Dysze

73 dysze
masujące

Liczba miejsc


5 Siedzących i
1 Leżące

System Dysz oraz Główne Cechy

Liczba miejsc
siedzących

5 osób

Liczba miejsc
leżących

1 osoba

Galeria

Niezawodne dysze obrotowe CMP lub Balboa

Jakuzzi Buenos Aires to model, w którym zastosowaliśmy najlepszej jakości komponenty, czego dowodem są dysze masujące takich marek jak CMP lub Balboa. Dysze, oprócz gwarancji przyjemnego hydromasażu ciała, wyróżniają się podwójną funkcjonalnością – można je ustawić jako dysze bezpośrednie lub obrotowe.

Ekonomiczne pompy wodne

Kolejnym ważnym elementem wanny z hydromasażem Buenos Aires są ekonomiczne i bardzo ciche pompy wodne marki Waterway, Balboa USA oraz Koller Austria. Wszystkie te komponenty pozwalają na obniżenie kosztów energii związanych z eksploatacją wanny nawet do 40% w porównaniu do pomp oferowanych przez konkurencję.

Solidna izolacja termiczna

Nasze wanny ogrodowe wzbogacone zostały o warstwę izolacji termicznej o grubości do 5 cm, która pozwala na zmniejszenie o co najmniej 50% kosztów ponoszonych na użytkowanie wanny ogrodowej.

System sterowania wanną za pomocą wi-fi

Korzystanie ze wszystkich funkcjonalności dostępnych w SPA Buenos Aires jest proste i wygodne. Wszystko to za sprawą intuicyjnego systemu sterowania wanną, z którego można korzystać również z poziomu smartphona – wystarczy posiadać dostęp do Internetu oraz połączyć się z wanną poprzez wi-fi.

Pielęgnacyjny zestaw startowy GRATIS!

Wszystkie osoby, które kupią nasze SPA ogrodowe Buenos Aires, otrzymają od nas dodatkowy prezent – roczny zapach chemii basenowej i filtrów basnowych, dzięki którym możesz utrzymać swoje jakuzzi w idealnej czystości przez długi czas. W trakcie montażu wanny specjaliści ze SpaSauna.pl pokażą Ci, w jaki sposób pielęgnować wannę ogrodową, jak korzystać z chemii basenowej i jak wygląda obsługa systemu sterowania.

Wyposażenie dodatkowe

System muzyczny wbudowany wewnątrz wanny system

System Dolby sorround

Subwoofer

Cena: 3700 zł

Pokrywa termiczna + stojak na pokrywę termiczną

Cena: 1999 zł+1499 zł

Stolik SPA na napoje

Cena: 799 zł

Podświetlany stolik SPA na napoje, pływający

Cena: 999 zł

Zestaw chemia do SPA
z zapasem na rok:

chlor
pływak
krystalizator wody

Cena: 1199 zł
Zadzwoń do nas
w sprawie konsultacji

#Dołącz do nas na Facebooku

pl_PL